• In English
 • Анексія Криму та окупація Росією Донбасу мають залишатися пріоритетом міжнародного порядку денного, – Іванна Климпуш-Цинцадзе
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 26 січня 2018 року о 18:40

  Питання анексії Криму Росією та її окупація Донбасу повинні залишатися серед головних пріоритетів у загальному міжнародному порядку денному. Таку думку висловила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з директором Королівського інституту міжнародних справ Chatham House (Великобританія), доктором Робіном Ніблеттом в рамках Світового економічного форуму в Давосі (Швейцарія).

  Вона подякувала Королівському інституту за минулорічну плідну роботу «Українського форуму» при Chatham House. У 2017 році в рамках цієї платформи було проведено понад 40 заходів стосовно питань безпеки, внутрішньо переміщених осіб, українських заручників у Росії та проблем порушень прав людини на окупованих територіях, особливо в Криму. Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на важливості такої діяльності для України. Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила, Україна продовжить співпрацювати з «Українським форумом», залучати до цього найкращих українських фахівців, аби донести правду про ситуацію в Україні.

  Вона також підкреслила важливість зусиль Chatham House в протидії російській пропаганді та інформуванні британського істеблішменту про боротьбу України за незалежність і трансформацію нашої держави. У зв'язку з цим Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала Королівському інституту за доповідь “The Struggle for Ukraine” 2017-го року, завдяки якій західні країни більше дізналися про досягнення України в реалізації ключових реформ на шляху до європейської інтеграції.

  «Я погоджуюсь з авторами “The Struggle for Ukraine” у тому, що політичні, геополітичні та економічні наслідки набуття чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, старт ПВЗВТ, запровадження «безвізового режиму» з ЄС стали визначальними для нашої країни», – резюмувала Віце-прем’єр-міністр.