• In English
 • Андрій Таран відвідав флагман ВМС України фрегат “Гетьман Сагайдачний” у місці базування корабельно-катерного складу в Одесі
  Міністерство оборони України, опубліковано 02 квітня 2020 року о 15:00

  Сьогодні, 2 квітня, в рамках робочого візиту до Одеського гарнізону, Міністр оборони України Андрій Таран разом з Головнокомандувачем ЗС України генерал-полковником Русланом Хомчаком з робочою поїздкою прибули до Практичної гавані, місця базування корабельно-катерного складу ВМС ЗС України в м. Одеса.

  Керівники оборонного відомства та Збройних Сил ознайомилися з військовими організаційними структурами, дислокованими в Практичній гавані, оглянули спроможності та умови базування особового складу, піднялися на флагман ВМС України фрегат “Гетьман Сагайдачний”.

  Командувач Військово-Морських Сил адмірал Ігор Воронченко доповів керівнику оборонного відомства щодо перспектив розвитку місць базування флоту та поточну безпекову ситуацію. Зокрема, він зазначив про готовність підрозділів Військово-Морських Сил ЗС України до виконання завдань та епідеміологічний стан у військових колективах.

  Міністр оборони Андрій Таран наголосив на пріоритетності розвитку національних ВМС з огляду на дестабілізаційні дії Російської Федерації в акваторіях Чорного та Азовського морів.