• In English
 • Андрій Рева в Хорватії ознайомиться з підходами до вирішення актуальних соціальних задач
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 12 листопада 2018 року о 13:20

  Андрій Рева на чолі делегації Міністерства соціальної політики України перебуває з  робочою поїздкою до Республіки Хорватія.

  У складі делегації у візиті беруть участь Ольга Крентовська - перший заступник Міністра соціальної політики України, Валерій Ярошенко - в.о. Голови Державної служби зайнятості України і Ярослав Сімонов - тимчасовий повірений у справах України в Республіці Хорватія.

  У рамках візиту, який триватиме до 13 листопада включно, запланований ряд зустрічей Міністра з офіційними особами Хорватії.

  Сьогодні, 12 листопада -  з Міністром праці і соціальної політики Хорватії Марко Павічем, з представниками Міністерства хорватських ветеранів, з Міністром демографії, молоді і соціальної політики пані Надою Мурганич і з представниками Міністерства праці та пенсійної системи.

  Також Андрій Рева візьме участь у презентації Європейського соціального фонду і  Інституту експертизи, професійної реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю.

  13 листопада запланована зустріч Міністра соціальної політики України Андрія Реви з Прем'єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем.