• In English
 • Андрій Рева: Усе, що нами прогнозувалось й очікувалось від прийняття пенсійної реформи, має практичне відображення в сьогоднішніх реаліях
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 12 вересня 2018 року о 16:26

  Хід пенсійної реформи в Україні та  підходи в призначенні субсидій  обговорювали на зустрічі Міністр соціальної політики України Андрій Рева й делегація місії МВФ на чолі з її головою Роном ван Роденом. 

  Зокрема, Місія аналізує нові реалії пенсійного забезпечення і наскільки вони відповідають попереднім прогнозам  авторів реформи.

  «Коли тільки був прийнятий закон про пенсійне забезпечення, у нас були декотрі побоювання щодо достатності  стимулів для людей, які б спонукали їх і  довше працювати, але зараз ми бачимо, що ви вийшли на правильний шлях», - зізнався пан ван Роден.

  Загалом оцінка Місії така, що реформа дає очікувані й раніше обговорені  результати.

   Учасники зустрічі окремо зупинились  на розробці закону пенсійного забезпечення військовослужбовців. Міністр Андрій Рева повідомив, що було чимало дискусій, і робота над його вдосконаленням  з подальшим  прийняттям триває. 

  Під час обговорення змін  у призначенні субсидій урядовець зазначив, що попередня система субсидіювання існувала 23  роки, в неї лише періодично вносились декотрі зміни, а наразі   прийнято нову систему субсидіювання, що відповідає вимогам часу.