• In English
 • Андрій Гайченко: У січні державні виконавці стягнули майже 36 млн грн боргів по зарплаті
  Міністерство юстиції України, опубліковано 12 лютого 2020 року о 13:22

  Протягом першого місяця 2020 року державні виконавці стягнули з боржників 672 млн грн. Крім того, на користь бюджету було стягнуто 92,7 млн грн. Про це повідомив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

  За словами заступника Міністра, серед фактично виконаних виконавчих документів майже 1 тисяча – про стягнення заборгованості по заробітній платі.

  «За перший місяць нового року органами Державної виконавчої служби з недобросовісних роботодавців стягнуто 35,7 млн грн заборгованості по заробітній платі. В результаті нам вдалося повернути 1595 працівникам законно зароблені ними кошти. Завдяки успішній роботі органів ДВС за цей місяць деякі підприємства погасили мільйонні борги перед своїми працівниками. Наприклад, акціонерне товариство «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» погасило заборгованість на суму 2,1 млн грн на користь 73 працівників, «Запоріжжяобленерго» – 1,9 млн грн на користь 27 працівників, «Дніпрометробуд» – на суму 1,5 млн грн на користь 97 працівників. Також було стягнуто 9,6 млн грн з «Житомирського облавтодору», наразі кошти перебувають на стадії розподілу між працівниками», – зауважив Андрій Гайченко.

  Окрім того, Мін’юст пильнує тих, хто забуває про утримання дітей й не платить аліментів. Протягом січня на користь дітей було стягнуто 330,9 млн грн аліментних платежів.

  «До речі, це на 47 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2019 року», – заявив заступник Міністра.

  Андрій Гайченко підкреслив, що Міністерство юстиції працює над збільшенням ефективності виконання рішень, аби зробити цей процес швидким та прозорим.