• In English
 • Андрій Шевченко зустрівся з делегацією команди та експертів Варшавського безпекового форуму
  Міністерство оборони України, опубліковано 05 липня 2023 року о 19:15

  Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Андрій Шевченко у Києві провів зустріч з делегацією команди та експертів Варшавського безпекового форуму. До складу іноземної делегації увійшли начальник Генерального штабу Збройних Сил Великої Британії в 2018-2022 рр. Марк Карлетон Сміт, Міністр закордонних справ і оборони Литовської Республіки в 2012-2020 рр. Лінас Лінкевичус, Міністр закордонних справ Польщі в 2018-2020 рр. Яцек Чапутович, заступник начальника Генерального Штабу ЗС Республіки Польща в 2011-2013рр. Анджей Фалковський, головуюча Warsaw Security Forum Катажина Пісарська, а також інші члени команди Форуму.

  Андрій Шевченко подякував делегатам за візит і підтримку України та відстоювання інтересів нашої держави на міжнародних дипломатичних майданчиках.

  Іноземних гостей було поінформовано про ситуацію на фронті та останні події всередині росії, а також про підготовку російськими окупаційними військами небезпечних провокацій на Запорізькій АЕС.

  Було обговорено актуальні питання підтримки України напередодні Вільнюського саміту НАТО 11-12 липня. Іноземні делегати засвідчили свою солідарність Україні та висловили підтримку на шляху досягнення нашою державою перемоги над країною-агресором.

  Довідково

  Варшавський безпековий форум (Warsaw Security Forum) – щорічна міжнародна конференція, яку у 2014 році започаткував Фонд Казимира Пуласького. ВБФ є платформою для обміну думками між найвищими представниками урядів, міжнародних інституцій, промисловості, аналітичних центрів, а також експертів у галузі політики та оборони.