• In English
 • Американські експерти з розмінування навчатимуть українських спеціалістів на базі НАВС, - Катерина Павліченко
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 28 липня 2022 року о 21:23

  Національна академія внутрішніх справ, ДСНС України, Державна прикордонна служба України та Osprey Global Solutions, LLC підписали Меморандум про співпрацю. Угода передбачає підготовку українських правоохоронців, військових та працівників екстрених служб у напрямку гуманітарного розмінування. Про це заявила заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

  «Експерти з «OSPREY» проводитимуть теоретичні та практичні заняття зі знешкодження вибухонебезпечних предметів та надання невідкладної домедичної допомоги. Навчання проходитимуть на базі полігону НАВС. До України вже прибули 3 інструктори, очікуємо ще 7 осіб», - сказала заступник Міністра.  

  Також, Катерина Павліченко зазначила, що гендиректор компанії «OSPREY», генерал Девід Грейндж подякував за можливість взяти участь у героїчній протидії України російській агресії. За його словами, методологія навчань в Україні не може бути такою як в Афганістані чи Іраку, адже наші спеціалісти вже показали дуже високий рівень ефективності, який потрібно розвивати.

  «Попереду реалізація дуже важливого проекту. Ворог залишив сліди на нашій землі, але нам під силу їх ліквідувати» - додала заступниця очільника МВС.