Ще 917,3 млн гривень отримали українці за програмою «Зимова єПідтримка». Цього разу Уряд виплатив кошти за заявками, поданими через застосунок Дія та відділення банків-партнерів у період з 15 по 27 січня. Загалом це 917,3 тис. заявок, із яких майже 239 тис. — на виплати на дітей.
«Уряд продовжує підтримувати громадян у цей непростий зимовий час. Цього разу ще понад 900 тисяч українців отримали виплати, з них майже чверть — за заявками на дітей. З урахуванням цих виплат уже понад 11 мільйонів людей отримали допомогу за заявками в Дії, через банки-партнери та Укрпошту. Хто ще не подав заявку, може зробити це до кінця лютого», — зазначила Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко.
Подати заявку на «Зимову єПідтримку» можна до кінця лютого 2025 року через застосунок Дія, відділення банків-партнерів та Укрпошту — більше інформації на сайті програми.
На що можна витратити кошти?
На оплату послуг — комунальних, медичних, освіту, транспорт, мобільний зв'язок, страхування тощо. Можна купити книги та іншу друковану продукцію, ліки, лікарські засоби та медичні вироби українського виробництва, що продаються в торгових точках, зареєстрованих у програмі. Для зручності створено інтерактивні мапи аптек і книгарень. Також 1000 грн можна витратити на благодійність або задонатити на ЗСУ.
Як подати заявку на виплату допомоги через Дію?
Хто може подати заявку через банк?
Хто може подати заявку через Укрпошту?
Громадянам, які на момент дії програми вже отримують пенсії та соціальні виплати через Укрпошту, заявку подавати не потрібно. Допомога буде нарахована автоматично за списками Мінсоцполітики. Про нарахування 1000 гривень повідомлять працівники Укрпошти під час планової виплати пенсії або соцдопомоги.
Довідково
Програма «Зимова єПідтримка» ініційована Президентом України Володимиром Зеленським і покликана надати соціальну підтримку громадянам у складний зимовий період. Одноразова державна допомога в розмірі 1000 гривень надаватиметься всім українцям, зокрема дітям, які перебувають на території України (за винятком тимчасово окупованих територій).
Проєкт розроблено Міністерством економіки за участі Мінцифри, Мінсоцполітики. Учасниками проекту є АТ «Укрпошта», технічний адміністратор інформаційної системи, фізичні особи, розрахунковий банк та уповноважені банки.