• In English
 • 680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго
  Міністерство енергетики України, опубліковано 23 березня 2023 року о 19:59

  680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго. Про це сьогодні повідомив Міністр енергетики України Герман Галущенко, перебуваючи у Миколаївській області.

  Під час наради з керівництвом області та очільниками енергетичних підприємств обговорили поточний стан енергозабезпечення регіону та заходи щодо підготовки до наступного опалювального сезону.

  «Найскладніший опалювальний сезон в історії України практично завершено. Ми його гідно пройшли. І вже зараз разом з колегами на місцях визначили основні завдання і заходи та розпочинаємо підготовку до наступного ОЗП», - зазначив Герман Галущенко.

  Міністр енергетики відзначив особливий внесок миколаївських енергетиків у відновлення електропостачання в області. Зокрема, нещодавно було заживлено останній населений пункт, який тривалий час через військові дії залишався без світла.

  «Ворог прицільно обстрілював прифронтову Миколаївщину, намагаючись залишити без світла і тепла тисячі людей. Але наші енергетики завдяки своєму героїзму, професіоналізму та підтримці міжнародних партнерів швидко відновили пошкоджену інфраструктуру»,- зазначив Герман Галущенко.

  Під час відвідання АТ «Миколаївобленерго» Міністр передав чергову партію енергетичного обладнання від міжнародних партнерів. Загалом за координації Міненерго миколаївські енергетики отримали понад 680 тонн різного обладнання і матеріалів для проведення ремонтних та відновлювальних робіт. Ще близько 4 млн євро з Фонду енергетичної підтримки України найближчим часом буде спрямовано на закупівлю енергетичного обладнання та матеріалів для потреб Миколаївщини.

  Герман Галущенко також відвідав Миколаївську ТЕЦ та вручив державні і відомчі нагороди енергетикам області.