• In English
 • 5-8 листопада Степан Кубів перебуватиме з робочим візитом у м. Шанхай
  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, опубліковано 05 листопада 2018 року о 09:30

  5-8 листопада українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим перебуватиме у Китайській Народній Республіці з робочим візитом для участі у Китайській міжнародній імпортній виставці – China International Import Expo 2018 (CIIE 2018).

  Метою візиту є презентація української продукції у рамках Національної експозиції України, а також участь в Міжнародному торгово-економічному форумі «Хунцяо» в рамках Першої Китайської міжнародної імпортної виставки.

  У ході візиту Степан Кубів також проведе низку двосторонніх зустрічей з високопосадовцями Китайської Народної Республіки та інших країн - учасниць виставкових заходів.

  Більше про Національний стенд України за посиланням: http://bit.ly/2SFkgaU

  Про продукцію, яка буде на стенді http://bit.ly/2yNwZjb та http://bit.ly/2QdH8MR

  Довідково

  Національний стенд України на China International Import Expo 2018 (CIIE 2018) - це стилізований простір, де презентовані українські товари та послуги за напрямками інвестицій, харчова і переробна промисловість, індустріалізація та машинобудування, креативні індустрії, інформаційно-комунікаційні технології (IT та інновації), туризм та освіта.