• In English
 • 44 учасники бойових дій на території інших держав отримають грошову компенсацію на придбання житла, - рішення Уряду
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 02 червня 2021 року о 18:18

  Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України ухвалено підготовлений Мінветеранів проект розпорядження КМУ «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей на 2021 рік».

  Як зазначила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, це дасть можливість забезпечити житлом 44 особи з інвалідністю I - II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, а також членів їх сімей. На ці потребу буде здійснено перерозподіл 50 000 тис. гривень.

  «Дякуємо Уряду, що одноголосно підтримав наш проект розпорядження. Сподіваюсь, що парламентський комітет з питань бюджету оперативно підтримає його», - зазначила Юлія Лапутіна.

  Нагадаємо, Мінветеранів, як головний розпорядник субвенції та відповідальний виконавець цієї бюджетної програм було здійснено розподіл коштів субвенції пропорційно поданої регіональними органами соціального захисту населення інформації про потребу у наданні грошової компенсації.