• In English
 • «3D» – три принципи світового тренда в енергоефективності, – Геннадій Зубко у Дубліні
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 24 червня 2019 року о 16:24

  Сьогодні світовими трендами в енергоефективності є діджиталізація, диверсифікація і децентралізація. Про це повідомив за результатами 4 Глобальної конференції з енергоефективності у Дубліні Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Діджиталізація: ми вже говоримо не лише про напрям утеплення будинків, а й цифрові рішення для управління інженерними системами, системами вентиляції, обліку тепла. Друге – диверсифікація. Україна має потужний енергоресурс,  і це не лише газ, де ми залежні від транспортування з Росії та купуємо в Європі. В нас великий потенціал сонячної енергетики, вітро- та гідроенергетики, а також відновлювальних джерел енергії, на які дедалі більше буде орієнтуватись енергоефективність. І третій тренд – децентралізація. І це не лише використання децентралізованого енергопостачання, а й розвиток нових систем управління енергозабезпеченням кварталів та районів», – наголосив Геннадій Зубко.

  Віце-прем’єр-міністр повідомив, що енергоефективність сьогодні – драйвер розвитку людського ресурсу.

  «Галузь дуже потребує сучасних ефективних рішень, цифрових технологій в інженерних системах. IT-галузь може швидко рухати вперед енергоефективність, що у свою чергу є потужним поштовхом для розвитку кадрового потенціалу – інженерів, конструкторів, менеджерів», – підкреслив Геннадій Зубко.