• In English
 • 29 серпня розпочне роботу конкурсна Комісія з відбору незалежних членів Наглядової ради Фонду енергоефективності, – Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 28 серпня 2018 року о 12:00

  29 серпня розпочне роботу конкурсна Комісія з відбору незалежних членів Наглядової ради Фонду енергоефективності . Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

  Конкурсна комісія утворена з представників Євросоюзу, Уряду Німеччини, Кабінету Міністрів України наказом Геннадія Зубка. До її складу увійшли шість членів. Від європейських партнерів – Йоханнес Бауер, перший радник, керівник відділу економічного співробітництва, енергетики, інфраструктури та довкілля Представництва Євросоюзу в Україні; Кшиштоф Герульські, експерт групи підтримки України Європейської Комісії; від Уряду Німеччини – Роберт Кюнне, керівник проекту німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH. А також від Мінрегіону – Едуард Кругляк, заступник Міністра; від Мінфіну – Юрій Гелетій, заступник Міністра; від Секретаріату Кабінету Міністрів України – Валентина Ящук, директор Департаменту з питань фінансового та економічного розвитку СКМУ.

  Конкурсна комісія також прийме рішення про залучення до роботи міжнародної рекрутингової компанії Hudson, яка на сьогодні є провідним експертом з підбору персоналу на державну службу в Україні.

  «Комісія прийме низку важливих рішень для якнайшвидшого оголошення конкурсного відбору незалежних членів Наглядової ради Фонду енергоефективності. Зокрема, регламент роботи Комісії, вимоги до кандидатів та необхідний перелік документів, які повинні подавати кандидати, процедуру та етапи проведення конкурсного відбору, а також критерії оцінювання осіб, що виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі. Крім того, буде затверджено графік, згідно з яким Комісія розпочне роботу, прийом документів від кандидатів та процедуру відбору. Наголошую, що Комісія має забезпечити максимальну прозорість, відкритість та професіоналізм у проведенні конкурсного відбору», – наголосив Геннадій Зубко.

  Нагадаємо, що Комісія з конкурсного відбору незалежних членів Наглядової ради державної установи «Фонд енергоефективності» утворена відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» та Порядку обрання, призначення та звільнення членів Наглядової ради державної установи «Фонд енергоефективності», затвердженого постановою Уряду від 23.05.2018 р. №582.

  В кінці липня було офіційно зареєстровано державну установу «Фонд енергоефективності України» як юридичну особу і внесено відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.