• In English
 • 27 березня у всіх медичних вузах проведуть ліцензійний інтегрований іспит “Крок 3” для інтернів
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 21 березня 2018 року о 16:27

  Міністерство охорони здоров’я України інформує, що 27 березня 2018 року в усіх закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців у галузі охорони здоров’я, заплановано проведення ліцензійного інтегрованого іспиту “Крок 3” для інтернів. Цьогоріч іспит складатимуть 5593 інтерни. Успішне складання “Кроку 3” дає можливість закінчити навчання в інтернатурі та отримати первинну спеціалізацію, що є необхідною умовою подальшого працевлаштування.

  Враховуючи ситуацію, що склалася у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, де 20 лютого не було забезпечено проведення Іспиту “Крок 1. Стоматологія”, Міністерство неодноразово наголошувало на необхідності якнайшвидшого врегулювання проблемних питань підготовки іспитів у зазначеному університеті. За інформацією, наданою виконувачем обов’язків ректора Ярославом Цехмістером, університетом було розпочато переговорну процедуру з закупівлі послуг з тестування. Відповідна інформація розміщена на порталі PROZORRO за посиланням.

  Директор Центру тестування Ірина Булах поінформувала МОЗ про те, що Центр тестування опрацював запропонований НМУ ім. О.О.Богомольця проект Договору і не заперечує проти його змісту та готовий у визначений законодавством термін (26.03.2018) його підписати, про що повідомив НМУ ім. О.О.Богомольця.

  МОЗ наголошує, що забезпечення прав студентів та інтернів та належна організація і проведення ліцензійних інтегрованих іспитів, які є частиною державної атестації, й надалі залишається пріоритетом у діяльності Міністерства.

  Міністерство закликає всіх учасників навчального процесу дотримуватись вимог законодавства при організації та проведенні ліцензійних інтегрованих іспитів та бажає успіху тим, хто складатиме іспит вже 27 березня.