• In English
 • 26 лютого – публічний звіт Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України
  опубліковано 22 лютого 2021 року о 18:05

  26 лютого 2021 року в онлайн-режимі відбудеться публічний звіт Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Уруського Олега Семеновича.
  Під час звіту буде проінформовано про підсумки роботи Мінстратегпрому за 2020 рік.
  Захід відбудеться в прес-центрі Кабінету Міністрів України в онлайн-режимі з огляду на карантин, установлений з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
  Регламент роботи:
  14.00 – 14.20 – презентація публічного звіту.
  14.20 – 14.50 – відповіді на  запитання.
  Трансляція публічного звіту відбудеться на YouTube-каналі КМУ.
  https://www.youtube.com/channel/UCYlTFedAEZiqE6r9eY0PZ1A
  Запитання до Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України можна надіслати до 12:00 25 лютого на електронну адресу: press@mspu.gov.ua
  Прохання до журналістів та представників громадськості в листах зазначати своє ім’я, прізвище та назву ЗМІ чи громадського об’єднання.
  Попередньо ознайомитися з публічним звітом про підсумки діяльності Мінстратегпрому у 2020 році можна на сайті Міністерства в рубриці «Планування та звітність».
  https://mspu.gov.ua/pro-ministerstvo/planuvannya-ta-zvitnist
  Контактна особа: головний спеціаліст відділу взаємодії із засобами масової інформації, зв’язків із громадськістю та медіа-аналізу Департаменту з комунікаційної політики та організаційного забезпечення Юрій Поташній, тел.: +38 (067) 257-31-00.