• In English
  • На конкурс до генеральних директоратів Мін'юсту подано більше тисячі заявок
    опубліковано 24 листопада 2017 року о 15:51

    Для участі у конкурсному відборі на 16 вакантних посад державних експертів Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності та Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції претендентами подано 1155 пакетів документів від 352 громадян. Допущені до конкурсного відбору – 1081. У 74 випадках претендентам відмовлено через брак повного пакета передбачених порядком проведення конкурсу документів.

    Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе від імені Міністерства юстиції подякував претендентам за те, що вони повірили в конкурсні відбори Мін'юсту.

    «Міністерство юстиції кілька років тому запровадило нову кадрову політику та відбір претендентів на вакантні посади на відкритих та прозорих конкурсах. Тоді до цієї ініціативи ставилися доволі скептичного. Саме відкритість та прозорість наших відборів розвіяли скепсис. Тому нині для нас очікувано, що така велика кількість претендентів хочуть взяти участь у боротьбі за вакантні місця», - зазначив заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе.

    За словами заступника Міністра юстиції Сергія Петухова, така велика кількість поданих заявок дає можливість відібрати дійсно найкращих і найбільш вмотивованих претендентів.

    «Директорати – це нові підрозділи в системі міністерств. Вони займатимуться розробленням стратегічного бачення роботи відомства та розвитку юстиції за всіма напрямками. Саме тому великою перемогою є така кількість поданих документів. Нам дійсно буде з кого обрати справжніх професіоналів, які здатні стати провідниками змін у країні», - додав Сергій Петухов.

    Він зауважив, що запуск реформи органів виконавчої влади – це дуже хороша ініціатива, яка дає можливість мати гідну зарплату на державній службі і займатися не бюрократичною буденною роботу, а розробленням стратегії подальшого розвитку відомства.

    «Конкурс є доволі складним. А одним з його головних позитивів є те, що він деперсоналізований. На більшості етапів ми не знаємо чия робота перед нами і ставимо бали відповідно до того, що там написано. На співбесіду учасники приходять вже маючи серйозний багаж балів. Тому на співбесіді кардинально змінити ситуацію вже неможливо», - наголосив він.

    В.о. Державного секретаря Міністерства юстиції Олена Косолапова зауважила: Мін’юст є учасником дуже важливої реформи – реформи державного управління. На першому етапі 10 пілотних міністерств набирають фахівців з питань державних реформ.

    «І обирати є з кого – конкурс сягає 50-70 чоловік на одну посаду. Такий конкурентний процес гарантує відбір кращих з кращих», - наголосила вона.

    «Бажаю вам успіхів, креативності, фантазії і сміливості. Це те, що буде вам у нагоді все життя, незалежно від того, як ви напишете сьогоднішні тести. Я розумію, що не всі пройдуть конкурс, але пам’ятайте, що життя дає дуже багато можливостей. Бажаю вам приєднатися до нашої команди», - зазначила, звертаючись до конкурсантів, заступник Міністра юстиції Олена Сукманова.

    Нагадаємо, у жовтні Міністерство юстиції в рамках пілотного проекту з комплексного реформування органів виконавчої влади оголосило та успішно провело конкурсні відбори на зайняття вакантних посад генеральних директорів 2 генеральних директоратів. Переможцем конкурсу та першим за рейтингом кандидатом на посаду генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції стала Зайченко Юлія Іванівна. Переможцем конкурсу на посаду генерального директора Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності став Власюк Владислав Вікторович.