• In English
 • Науковий колектив Книжкової палати України обрав директором Миколу Сенченка
  опубліковано 22 листопада 2017 року о 11:19

  Наукові працівники Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова» більшістю голосів обрали директором Миколу Сенченка, який до оголошення конкурсу займав посаду директора цієї наукової установи.

   Вибори відбулися шляхом таємного голосування. У конкурсі на посаду, крім Миколи Сенченка, взяв участь заступник директора Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Микола Андрійчук.

  Конкурс на посаду проводився відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника Державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998.

  Призначення на посаду наказом Держкомтелерадіо відбудеться після погодження кандидатури Миколи Сенченка Київською міською державною адміністрацією. 

  Нагадаємо, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» - одна з провідних наукових установ у сфері видавничої справи та інформаційної діяльності України, де проводяться наукові дослідження з питань книгознавства. Вона є центром державної бібліографії, статистичного обліку видань, головним сховищем усіх видів видань, випущених в Україні.

  Унікальним є Фонд Державного архіву друку Книжкової палати України. Він налічує майже 14,5 млн одиниць зберігання — видань, випущених в Україні, починаючи з 1917 року. У 2008 році його внесено у Державний реєстр наукових об'єктів, що становлять національне надбання.