• In English
  • Глава Уряду доручив протягом тижня вирішити питання погашення зарплатних боргів на суднобудівних підприємствах концерну "Укроборонпром"
    опубліковано 20 листопада 2017 року о 14:28

    Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Першому віце-прем'єр-міністру Степану Кубіву розібратися із ситуацією, яка склалася на суднобудівних підприємствах, що входять до складу Державного концерну "Укроборонпром", та вжити заходів із погашення зарплатних боргів на цих підприємствах. Доручення підготовлено у відповідь на звернення народних депутатів, озвучене під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді в середині листопада. Парламентарі звернули увагу Глави Уряду на борги, що утворилися, передусім на Миколаївському суднобудівному заводі.

    За дорученням Прем'єр-міністра, про результати розв'язання існуючих проблем потрібно проінформувати Кабінет Міністрів не пізніше 27 листопада поточного року.

    "Звертаю увагу генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Романа Романова, що керівники  суб'єктів господарювання несуть особисту відповідальність за стан виплати заробітної плати", - йдеться у дорученні Прем'єр-міністра.