• In English
 • Олександр Ярема: Молодь - активні агенти та рушії змін
  опубліковано 15 листопада 2017 року о 12:29

  14-15 листопада в Ірпені проходить Всеукраїнський форум "Молодь та децентралізація влади в Україні", організований Міністерством молоді та спорту.

   Із вітальним словом до учасників заходу, серед яких представники громадянського суспільства та органів влади, звернувся заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

  Посадовець закликав проаналізувати: куди рухатись, чого прагнути та що саме будувати всім разом в умовах децентралізації.

  Олександр Ярема зазначив: "Молодій людині важливо відчувати, що громада дає можливості для розвитку, що є куди повернутися та реалізувати себе".

  Заступник Міністра розпочав панельну дискусію на тему "Молодь та децентралізація влади в Україні: стан, виклики й перспективи". Він акцентував на створенні комфортного зручного середовища та можливостях для розвитку молодих людей в місцях, де вони проживають. Окрім іншого, йшлося про здобуття знань, умінь та навичок, отримання роботи, участь у міжнародних проектах тощо.

  Окрему увагу приділили стратегічним завданням - опрацюванню концепції та формату реалізації політики децентралізації.

  Презентуючи основні напрями реалізації молодіжної політики, Олександр Ярема виділив питання кадрового забезпечення, розвиток молодіжної інфраструктури, належне фінансування молодіжної роботи та залучення молоді до процесу ухвалення рішень.

  "Молодь – активні агенти та рушії змін", - наголосив заступник Міністра, аналізуючи можливість дівчат і юнаків працювати в органах місцевого самоврядування або допомагати посадовцям різних рівнів.

  Частину свого виступу Олександр Ярема присвятив розвитку просторів, дружніх до молоді, створенню платформ для розвитку громадянського суспільства.

  Партнерами Форуму, який триватиме до 15 листопада, виступили: Національна академія державного управління при Президентові України, Державний інститут сімейної та молодіжної політики, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні та профільні асоціації (Асоціація міст України, Асоціація об'єднаних територіальних громад, Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, Українська асоціація районних та обласних рад).