• In English
 • Понад 100 тисяч адмінпослуг надали фахівці Держгеокадастру у Миколаївській області громадянам та юридичним особам
  опубліковано 15 листопада 2017 року о 12:00

  Від початку року працівники головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали більше 106 тисяч адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали більше 76 тисяч послуг.

  Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені на Миколаївщині запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (26 562), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (6 899). Також безоплатно надано 7 384 довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

  Більше 29 тисяч адмінпослуг фахівці землевпорядної служби Миколаївської області надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 2,3 мільйона гривень. Кошти спрямовано до загального фонду державного бюджету.

  Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру опрацювали 26 тис. таких запитів, що становить 89% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

   

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.