• In English
 • Відшкодування втрат на понад 17 млн грн забезпечили аудитори Сумщини за 10 місяців 2017 року
  опубліковано 09 листопада 2017 року о 10:07

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня-жовтня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 17,4 млн грн.

  Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічний ефект майже на 2,6 млн грн.

  Окрім того, попереджено порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на загальну суму 541,6 млн грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 105 управлінських рішень.

  Правоохоронні органи за матеріалами ревізій розпочали сімнадцять досудових розслідувань та вручили шість письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До установ, у яких виявлено бюджетні правопорушення, застосовано 11 заходів впливу: у дев’яти випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у двохпризупинено бюджетні асигнування.

  За порушення фінансової дисципліни 96 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 106 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема двох осіб звільнено.

  До суду пред’явлено три позови щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму 236 тис. грн.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, протягом звітного періоду до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 77,8 млн грн.