• In English
 • Мінекономрозвитку: Менеджери з України навчатимуться у Німеччині
  опубліковано 31 липня 2017 року о 10:27

  В рамках співробітництва між урядами України та Німеччини Мінекономрозвитку разом із німецьким Товариством з міжнародного співробітництва “GIZ” реалізують програму стажувань для менеджерів компаній та підприємців із експортно-імпортним потенціалом.

  Програма “Fit for partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”) покликана сприяти виходу українських підприємств на міжнародні ринки та підвищенню їх конкурентоспроможності на них. Стажування має на меті підвищити кваліфікації українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності через опанування ними нових компетенцій у різних сферах ведення бізнесу із німецькими та іншими іноземними партнерами.

  У 2017 році українським менеджерам та підприємцям запропоновано перелік програм стажувань із економічної кооперації без галузевої специфіки та економічної кооперації з галузевою специфікою за наступними напрямками:

  Економічна кооперація у сфері енергоефективності;

  Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я/індустрія охорони здоров’я;

  Економічна кооперація в аграрному секторі;

  Економічна кооперація у сфері переробки сміття/екологічна утилізація сміття.

  4-тижневе перебування в Німеччині надає можливості для налагодження співпраці із місцевим бізнесом, а також ознайомитися із досвідом вирішення багатьох управлінських питань з інновацій, технологічних та інженерно-технічних рішень тощо під час візитів до німецьких підприємств. Учасники отримують досвід та інформацію від перших осіб на прикладі дійсних робочих кейсів.

  Німецька сторона зобов’язується взяти на себе витрати на проживання, харчування (сніданок), страхування, поїздки по Німеччині в обмеженій кількості, що передбачені умовами програми (індивідуальні зустрічі, семінари, виставки та інше).

  Товариство GIZ співпрацює з 13 німецькими освітніми центрами, які приймають у себе групи управлінців та відповідають за реалізацію Програми через організацію бізнес-сесій і тренінгів.

  Щоб стати учасником Програми необхідно:

  Звернутись за консультацією до партнерської структури у своєму регіоні;

  Заповнити анкету в електронній формі та надіслати партнерам або до Програмного бюро;

  Підготувати документи для проходження співбесіди;

  Пройти конкурсний відбір у своєму регіоні або в Києві.

  Більш детально про умови участі в Програмі Ви зможете дізнатись за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de/

  Довідково

  Fit for partnership with Germany” - програма, що реалізується урядом ФРН для підтримки зовнішньоекономічної діяльності підприємств, що є резидентами країн - партнерів. Вона охоплює 19 країн, до числа яких входять Азербайджан, Білорусь, В’єтнам, Грузія, Єгипет, Індія, Іран, Казахстан, Киргизстан, Китай, Мексика, Молдова, Монголія, Росія, Туніс, Туркменістан, Узбекистан Україна і Чилі. В Україні програма реалізується, починаючи з 2001 року.

  Цільовою групою Програми є керівники середньої та вищої ланки підприємств з експортно-імпортним потенціалом віком до 45 років, що мають досвід роботи на керівній посаді в економічній та підприємницькій сфері не менше 2 років.

  За весь час дії Програми, її випускниками стали більш ніж 12 тис підприємців та менеджерів із перерахованих країн-партнерів. 1160 осіб із яких - випускники з України.