• In English
 • Найкращий спосіб допомогти внутрішньо переміщеним особам - це забезпечити їх можливістю працевлаштування
  опубліковано 20 липня 2017 року о 17:46

  Найкращий спосіб допомогти внутрішньо переміщеним особам  це забезпечити їх можливістю працевлаштування. Про це зазначив заступник Міністра соціальної політики України Олександр Привалов під час робочої зустрічі з представниками неурядової організації «Stabilization Support Services» в Україні  на чолі з другим координатором проектів в Україні Дермотом Гамильтоном.

  Заступник Міністра акцентував увагу на нагальних проблемах внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути свої домівки через початок військової агресії Російської федерації на сході України та окупацію Криму.

  Серед таких найактуальнішою залишається питання зайнятості населення, особливо на території Донецької та Луганської областей, де зосереджена найбільша кількість переселенців.

  «Сьогодні перед нами постає важливе завдання - створення нових проектів щодо вирішення питання працевлаштування  внутрішньо переміщених осіб, і в цьому питанні ми потребуємо залучення міжнародних донорів», - заявив Олександр Привалов.

  У ході зустрічі Олександр Привалов також наголосив на доцільності запровадження нових напрямів взаємодії  Мінсоцполітики та  організації «Stabilization Support Services».