• In English
 • 25 травня перші кандидати на посади слідчих ДБР складуть тести на знання законодавства (оновлено)
  Державне бюро розслідувань, опубліковано 21 травня 2018 року о 13:13

  25 травня перші 250 кандидатів на посади слідчих Державного бюро розслідувань пройдуть тестування на знання законодавства. Це один із етапів кваліфікаційного іспиту в рамках відкритого конкурсу на 219 посад центрального апарату Бюро.

  Пропонуємо ознайомитися зі списком кандидатів , а також графіком проведення тестувань.

  Кваліфікаційний іспит відбудеться за адресою: вул. Мельникова, буд. 81-Б, м.Київ. При собі обов’язково мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу кандидата.

  Під час тестування суворо забороняється користуватися будь-якими електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, допоміжними матеріалами тощо, а також спілкуватися один з одним.

  У разі порушення кандидатом порядку проведення тестування він відсторонюється від подальшої участі у ньому без права повторного проходження.

  Залишати аудиторію до закінчення тестування кандидату заборонено.

  Кожен кандидат після проходження професійного тесту ознайомлюється з кількістю набраних ним балів та обов’язково власноруч вносить їх у відомість, що підтверджується підписом кандидата та члена конкурсної комісії.

  Усього тести складатимуть 1646 кандидатів, яких конкурсна комісія допустила до участі в конкурсі. Під час тестування кандидати мають відповісти на 100 запитань. Ті, хто подолає прохідний бал, допускається до наступної частини іспиту – виконання практичного завдання.

  З переліком тестових питань можна ознайомитися за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/uryad-ta-organi-vladi/derzhavne-byuro-rozsliduvan/konkurs-na-zajnyattya-posad-u-derzhavnomu-byuro-rozsliduvan/testovi-pitannya-dlya-kvalifikacijnogo-ispitu-pid-chas-konkursu-dlya-priznachennya-na-posadi-u-centralnomu-aparati-derzhavnogo-byuro-rozsliduvan-ta-teritorialnih-upravlinnyah-derzhavnogo-byuro-rozsliduvan

  Також повідомляємо, що 18 травня конкурсна комісія розглянула пакети документів, які надійшли поштою, але були відправлені кандидатами у встановлені строки, а також заяви на оскарження попередніх рішень комісії щодо не допуску до участі в конкурсі. Відтак, у конкурсі на посади в центральному апараті Бюро беруть участь 1646 кандидатів.

  Детальніше – у протоколі №23 засідання 18 травня конкурсної комісії №1.

  https://www.kmu.gov.ua/ua/uryad-ta-organi-vladi/derzhavne-byuro-rozsliduvan/konkurs-na-zajnyattya-posad-u-derzhavnomu-byuro-rozsliduvan/robota-konkursnoyi-komisiyi-1/protokoli-zasidan-konkursnoyi-komisiyi-1