• In English
 • Глава Уряду під час зустрічі з конгресменами США: Ми вдячні за підтримку і готові поглиблювати співпрацю
  опубліковано 11 травня 2017 року о 16:55

  Уряд України вдячний владі Сполучених Штатів Америки за всебічну підтримку України у тому числі у проведенні економічних реформ, зміцненні української армії, протистоянні російській агресії та відновленні територіальної цілісності, і налаштований поглиблювати двосторонню співпрацю. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході зустрічі з делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки на чолі з Головою Комітету національної безпеки Палати представників Конгресу США Майклом Макколом.

  "Розвиток двосторонньої співпраці зі Сполученими Штатами Америки для нашої країни є надзвичайно важливим. Сполучені Штати – наш стратегічний партнер, який відіграє надзвичайно велику роль у становленні нашої державності і незалежності", – наголосив  Володимир Гройсман.

  Він поінформував співрозмовників про пріоритети роботи Уряду України, направлені на забезпечення сталого економічного зростання та проведення необхідних трансформацій в соціальній сфері, про продовження роботи із МВФ, запровадження системи електронних державних закупівель, успіхи в сфері дерегуляції, формуванні антикорупційної інфраструктури та судовій реформі. Володимир Гройсман нагадав 5 ключових завдань Уряду на поточний рік, а саме – проведення земельної, пенсійної реформ, широкої приватизації, а також реформи охорони здоров'я і освіти.

  "Наша урядова команда готова і далі докладати зусиль для того, щоб Україна змінювалася", – підкреслив Прем’єр-міністр.

  У свою чергу Голова Комітету національної безпеки Палати представників Конгресу США Майкл Маккол зауважив, що США відзначають успіхи України в ці складні часи, і тому розглядаються можливості продовження фінансової підтримки України на 2018 рік.

  У ході розмови сторони також торкнулися питання протистояння російській агресії, ситуації на Донбасі, і погодилися з необхідністю спільно протидіяти кібератакам і зберігати режим санкцій проти Російської Федерації, допоки агресія проти України не буде припинена.

  "Від імені США хочу запевнити у сильній підтримці України у цій боротьбі. Це боротьба не лише за одну країну, а за свободу. Те, що відбувається в Україні, впливає на цілий світ, - наголосив Конгресмен Майкл Маккол. -  Ви маєте нашу повну підтримку".