• In English
 • Степан Кубів долучився до "Місяця доброти" від ProZorro.Продажі
  опубліковано 11 травня 2017 року о 16:10

  Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів долучився до акції #МісяцьДоброти від проекту ProZorro.Продажі і підготував спеціальний лот, який буде виставлений у системі електронних аукціонів:  фотолітопис-трилогію «Майдан: Революція гідності».

  З 1 травня до 1 червня до Дня захисту дітей Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з ProZorro.Продажі проводить серію благодійних аукціонів під назвою “Місяць доброти”. Кошти, отримані з продажу благодійних лотів, підуть на апарати для штучної вентиляції легень SV300 в дитячі операційні Інституту нейрохірургії. На аукціонах через електронну систему можна буде придбати “зіркові лоти”: тренування з Василем Вірастюком, чаювання з Блаженнішим Любомиром Гузарем, закулісся з Dakh Daughters, а тепер - і унікальну фотохроніку Євромайдану.

  “Свобода і здоров’я безцінні. Я дуже радий долучитися до благодійного проекту від ProZorro.Продажі. І щасливий, що фотолітопис про свободу українського духу допоможе діткам, які потребують медичної допомоги та піклування. Подвиг героїв Революції гідності допоможе зберегти життя і здоров’я дітей - майбутнього України,”- зазначив Степана Кубів.

  Фотолітопис-трилогія «Майдан: Революція гідності» був створений з ініціативи Степана Кубіва і став спільним проектом низки громадських організацій та сімей Героїв Небесної Сотні. У трьох частинах книги «Студентський майдан», «Революція гідності» і «Небесна Сотня» немає підписів чи переліку зображених на фотографіях. Бо у жоден список неможливо помістити всіх учасників революції – їх понад 11 млн, у Києві та регіонах. Ці фотографії розповідають історії боротьби усіх та кожного з нас: на фото можна знайти себе, родичів чи друзів. Унікальним цей фотолітопис робить те, що він не є комерційним проектом, кількість примірників обмежена і отримати один з них можна лише у подарунок від авторів проекту. Примірник вже розійшлися до бібліотек посольств та консульств, президентів багатьох країн світу, суспільних та громадських лідерів.