• In English
 • Глава Уряду про реформу державної служби: У владі мають працювати конкурентні, професійні й ефективні фахівці
  опубліковано 27 квітня 2017 року о 11:02

  Уряд у рамках проведення реформи державної служби та перезавантаження роботи десяти міністерств прагне оновити кадровий потенціал, залучити до державного управління нових кваліфікованих фахівців з метою підвищення ефективності державної влади і побудови нової системи надання послуг. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час конференції "Стан та перспективи реформи державного управління в Україні", що відбувається у Києві у четвер.

  "Уряд прийняв рішення розпочати реформу міністерств: десять міністерств будуть проводити необхідні зміни у своїй структурі. Розпочинаємо процес спільно з нашими європейськими партнерами. Сподіваюсь, зможемо залучити тисячу, можливо і більше тисячі, нових людей, які прийдуть на нові вакансії. До них будуть нові вимоги, вони мають володіти новими сучасними компетенціями, які дозволять державній владі бути ефективною. Найголовніше: побудувати нову систему надання послуг в нашій країні", - наголосив Володимир Гройсман.

  Він нагадав, що один з найголовніших пріоритетів Уряду - формування ефективної системи державного управління та подолання інституційної слабкості держави, яка вже призвела до ослаблення країни у багатьох сферах упродовж останніх років. Саме тому, 1 травня 2016 року Уряд розпочав реформу державної служби, і в основі цих змін, на думку Глави Уряду, має бути якість кадрів та управлінських рішень.  

  "Ефективна система державного управління, якісні кадри, чітка пріоритетність в завданнях, формування якісної політики, здатність стратегічно мислити і ефективно вирішувати питання - це все дає можливість Україні розвиватися", - сказав Володимир Гройсман. Він переконаний, що професійні державні службовці здатні забезпечити якісне проведення реформ, в тому числі - земельну, пенсійну реформи, реформи освіти та охорони здоров'я і приватизацію.

  Глава Уряду подякував Міністру Кабінету Міністрів Олександру Саєнку за координацію реформи держслужби, а експертному середовищу і представникам громадськості - за підтримку цього процесу.

  "Хочу запевнити, що Уряд налаштований на якісну зміну. Для нас дуже важливо, щоб у владі працювали люди, які є конкурентними, професійними і здатні якісно робити свою справу", - підкреслив Володимир Гройсман.