• In English
 • НАК "Нафтогаз України" приєднався до проекту ProZorro.Продажі
  опубліковано 26 квітня 2017 року о 17:21

  26 квітня НАК «Нафтогаз України» та ProZorro.Продажі підписали меморандум про співпрацю у новому спільному проекті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду державного майна та Transparency International Україна, який поширюється на сферу продажів державної власності.

  Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов розповідає: “Завдяки високій ефективності системи з лютого всі активи неплатоспроможних банків виставляються на продаж виключно через Prozorro.Продажі. Ми хочемо і далі масштабувати цей досвід на сферу управління державною власністю. Прозорі аукціони дозволять усунути цю проблему, продавати активи за ринковою ціною з користю для держави в цілому та конкретного держпідприємства окремо”.

  Андрій Коболєв, голова правління НАК «Нафтогаз України»: «Приєднання до ProZorro.Продажі підвищить ефективність продажу непрофільних активів групи Нафтогаз та сприятиме посиленню прозорості роботи групи в цілому. Співпраця з ProZorro.Продажі також допоможе вдосконалити процеси управління майном компанії».

  Олексій Соболев, керівник проектного офісу «ProZorro. Продажі» зазначив: “Проект ProZorro.Продажі працює менш ніж півроку, загальний дохід системи електронних аукціонів наближається до мільярда, і ми продовжуємо нарощувати темп. Ці кошти будуть повернуті державі і вкладникам. З початку квітня ми запустили вектор продажу державного майна, перші мільйонні лоти продали за ринковою ціною з приростом у 20%.

  Нагадаємо, що новий вектор ProZorro.sale - реалізація державного майна через систему електронних аукціонів розпочав роботу 3 квітня. До проекту вже приєдналися Міністерство інфраструктури України, Донецька військово-цивільна адміністрація, Маріупольська міська рада та державні компанії: Укргазвидобування, Укренерго, Енергоатом та інші.