• In English
 • На Одещині понад 18 тисяч громадян замовили витяг з Державного земельного кадастру on-line через мережу Інтернет
  опубліковано 24 квітня 2017 року о 15:49

  На території Одеської області з моменту запровадження електронної послуги щодо замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (липень 2015 року) online-замовлення здійснили 18477 громадян.

  Найбільше електронною послугою скористалися стосовно земельних ділянок в Овідіопольському (4601), Лиманському (3504), Біляївському (1630), Окнянському (1114), Роздільнянському (702), Білгород-Дністровському (629), Великомихайлівському (470) та Тарутинському (412) районах Одеської області, а також у м. Одесі (2054).

  Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні. Вартість послуги становить 68,90 гривні. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

  Тепер відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр» витяг про будь-яку земельну ділянку на території України може отримати будь-який громадянин або юридична особа за умови їх ідентифікації.

  Слід звернути увагу, що в разі звернення громадян або юридичних осіб, які не є власниками або користувачами земельної ділянки, інформацію про яку вони бажають отримати з Державного земельного кадастру, витяг надається без персональних даних власника або користувача цієї ділянки.

  Також громадянам доступна on-line послуга щодо замовлення витягу з технічної документації  про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Це одна з найбільш запитуваних адміністративних послуг, які надає землевпорядна служба. З початку року на Одещині цим сервісом вже скористалися стосовно 3418 земельних ділянок. Відомості про нормативну грошову оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них.

  Довідково

  Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.

  Переглянути відеопрезентацію електронної послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» можна тут.