• In English
 • Заступник Міністра соцполітики Олександр Привалов провів робочу зустріч з представниками Агентства ООН у справах біженців
  опубліковано 19 квітня 2017 року о 18:58

  18 квітня заступник Міністра соціальної політики Олександр Привалов обговорив із заступником Представника Агентства ООН у справах біженців в Україні Ноель Калхун питання, що стосуються соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб та громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях, та роботу, яку в зазначеному напрямку та у межах своєї компетенції здійснює Міністерство соціальної політики України.

  «Міністерство із самого початку військової агресії на сході України невідкладно вживало рішучих заходів, які відповідали викликам часу. Сьогодні у нас є можливість для внесення змін до діючих нормативних актів, щоб покращити процес надання соціальних послуг та зробити його максимально зручним для людей, тому ми відкриті для діалогу та конструктивних пропозицій», – зазначив Олександр Привалов.

  Він приділив особливу увагу тим проектам, з яких можна розпочати практичну співпрацю та вивести її у майбутньому на якісно новий рівень.

  «Глобальні плани та стратегії без відпрацьованих механізмів імплементації призводять до втрати дорогоцінного часу та ресурсів, натомість пропоную розпочати співпрацю з реалізації конкретних проектів, які вже у найближчій перспективі дадуть позитивний результат», – наголосив заступник Міністра соціальної політики Олександр Привалов.

  Сторони домовилися продовжити співробітництво в робочому режимі та у форматі міжвідомчих робочих груп, з метою покращення нормативної бази у сфері соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, а також розглянути можливість реалізації спільних проектів.