• In English
 • Олександр Ярема: Ми зацікавлені в якісних і змістовних проектах у рамках українсько-польських обмінів молоддю
  опубліковано 19 квітня 2017 року о 17:24

  До 24 квітня 2017 року приймаються заявки на участь у конкурсі проектів для молоді у рамках здійснення українсько-польських обмінів молоддю. А до 15 червня планується оголосити переможців конкурсу, яких визначить Українсько-Польська Рада обміну молоддю.

  Про це повідомив заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема під час круглого столу, що відбувся 19 квітня в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”.

  Як зазначив Олександр Ярема, заявки на участь у конкурсі можуть подавати неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема: інститути громадянського суспільства, навчальні заклади, комунальні установи.

  Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.

  Заступник Міністра зауважив, що цього року на проведення конкурсу проектів у Державному бюджеті України передбачено один мільйон гривень.

  Серед пріоритетів конкурсу 2017 року, зміцнення міжкультурного діалогу; підтримка громадянської активності серед молоді (у тому числі підприємництва та волонтерства); набуття компетенцій, необхідних для активної участі у суспільному (громадському) і професійному житті. А також вивчення спільного минулого, боротьба з упередженнями і стереотипами в розумінні спільної історії та у сучасних відносинах; розповсюдження європейських цінностей і досвіду євроатлантичної співпраці тощо.

  З детальною інформацією про умови проведення конкурсу та вимогами до пакету документів можна ознайомитися: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/30130

  Інфографіка ТУТ.

  “Зголошуйтесь на участь у конкурсі. Ми відкриті та дуже зацікавлені у хороших, якісних і змістовних проектах, які, зокрема, передбачають створення нових форматів спілкування між молоддю України та Польщі”, - закликав Олександр Ярема.

  Заступник Міністра нагадав, що молодіжні обміни між Україною та Польщею стартували минулого року. Проекти, які були реалізовані в 2016 р., мали цікаві резонансні результати та часто ставали стартом для втілення нових ідей.

  Під час круглого столу презентовано результати реалізації проектів для молоді у 2016 році у рамках здійснення українсько-польських обмінів молоддю. Так, власним досвідом реалізації проектів поділилися голова правління молодіжної громадської організації “Сучасний формат” (м. Житомир) Жанна Соловйова, представники Броварської міської ради Олена Коровіна та Світлана Шибанова, представник Громадської організації "Центр розвитку та демократії" Вікторія Климчук, представник громадської організації "Інститут суспільних ініціатив" Антон Сидоренко, представник громадської організації ІСAP "Єднання" Анна Носак та представник ВМГО "Асоціація "КВН України" Ольга Виговська.

  Із загальною презентацією проектів можна ознайомитися   ТУТ.