• In English
 • Глава Уряду закликав місцеву владу активніше розповідати людям про урядову програму "Доступні ліки" - українці мають бути забезпечені необхідними препаратами
  опубліковано 13 квітня 2017 року о 12:56

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає місцеву владу забезпечити масштабне інформування населення про урядову програму "Доступні ліки", яка передбачає виділення безкоштовних ліків проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та бронхіальної астми, щоб максимально забезпечити українців безкоштовними ліками. Про це він заявив під час селекторної наради з питань охорони здоров'я з головами обласних державних адміністрацій, проведеної у рамках робочої поїздки до Кропивницького.

  "Сьогодні у нас є уся нормативна база, кошти для того, щоб людей, які потребують постійного лікування, забезпечити необхідними ліками для якісного лікування хвороб (за програмою "Доступні ліки). Важливий елемент - яким чином в регіонах будуть реалізовані програми. Ліки, їхня доступність мають надзвичайно важливе значення. На місцях важливо надати необхідну інформацію і забезпечити доступність цієї програми", - підкреслив Прем’єр-міністр.

  Він зауважив, що не усі люди знають про урядову програму та мають до неї доступ, тому що недостатньо проінформовані. Про це, підкреслив Володимир  Гройсман, засвідчив його візит до аптеки у Кропивницькому. У зв'язку з цим Глава Уряду зазначив: "Головне завдання сьогодні - максимально розширити дію цієї програми і донести інформацію про урядову програму з виділення безкоштовних ліків до мешканців міст, сіл, селищ в усій країні, по кожному регіону, щоб люди могли скористатися новими можливостями".

  Прем’єр-міністр нагадав, що на цю програму Уряд передбачив 500 млн грн, і у випадку необхідності готовий знайти додатковий ресурс.