• In English
 • Уряд виділив понад 6 млн грн грошової допомоги родинам загиблих в АТО та особам, які отримали інвалідність
  опубліковано 12 квітня 2017 року о 12:30

  12 квітня Уряд ухвалив рішення про виділення коштів для надання одноразової  грошової допомоги членам сімей осіб, які загинули  під час участі в АТО та особам, які отримали інвалідність під час участі  у зазначеній операції.

  Згідно з рішенням Уряду кошти на загальну суму 6 090,3 тис. гривень будуть виділені  членам сімей чотирьох осіб, які загинули у АТО та 14 особам, які отримали інвалідність під участі в АТО.

  “Наші воїни  на сході України охороняють мир для нас усіх. Тому держава зобов’язана подбати про родини героїв та про них самих у разі, якщо боротьба за мир та свободу забрала у них життя або здоров’я”, - прокоментував рішення Уряду Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

  Грошові кошти будуть виділені Мінсоцполітики з резервного фонду Держбюджету.

  Довідково

  Відповідно до Порядку призначення та виплати одноразової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб одноразова грошова допомога виплачується:

  у разі встановлення інвалідності залежно від групи інвалідності у розмірі I група – 250, II група – 200, III – група 150 прожиткових мінімумів, установлених законом для працездатних осіб на дату встановлення інвалідності; в разі загибелі (смерті) у розмірі 500 прожиткових мінімумів, установлених законом для працездатних осіб на дату загибелі (смерті).

  Для надання одноразової грошової допомоги з резервного фонду державного бюджету необхідно 6 090,3 тис. гривень, у тому числі:

  14 особам, які отримали інвалідність – 3 654,3 тис. гривень:

  I групи – 1 особа – 362,5 тис. гривень;

  II групи – 7 осіб – 1 986,8 тис. гривень;

  III групи – 6 осіб – 1 305,0 тис. гривень;

  членам сімей 4 осіб, які загинули (померли) – 2 436,0 тис. гривень.