• In English
 • В Івано-Франківську запрацювало нове приміщення Управління Державної казначейської служби України
  опубліковано 08 квітня 2017 року о 12:22

  У місті Івано-Франківськ запрацювало нове приміщення Управління Державної казначейської служби України. Голова Казначейства Тетяна Слюз взяла участь у його відкритті під час своєї робочої поїздки до обласного центру 7 квітня.

  Відтепер казначеї Управління матимуть змогу у поліпшених умовах виконувати покладені на них обов’язки, адже нове приміщення відповідає усім вимогам сьогодення: з урахуванням кількості працюючих та особливості роботи.

  Отримати нове приміщення Казначейства в м. Івано-Франківську стало можливим завдяки безпосередній участі Тетяни Слюз у переговорах щодо передачі Казначейству вивільнених приміщень Національного банку України.

  «Сьогодні перед казначеями України стоять серйозні виклики і завдання, тому забезпечення належних умов праці – є нашим пріоритетом. Адже від ефективності, вчасності і оперативності виконання казначейською службою своїх повноважень залежать фактично усі сфери життя і діяльності країни», - зазначила у вітальному слові Тетяна Слюз та побажала всім позитивних емоцій, домашнього затишку в новому приміщенні, професійного натхнення та гордо нести ім’я казначея.

  У рамках зазначеної робочої поїздки Голова Казначейства поспілкувалась зі студентами Прикарпаття, відвідавши Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Прикарпатський Національний університет ім. В.Стефаника і Коледж технології та бізнесу.

  На зустрічах Тетяна Слюз детально ознайомила усіх з діяльністю Казначейства, пріоритетними напрямками роботи та останніми розробками казначейської системи. А також запросила усіх бажаючих студентів на стажування до територіальних органів Казначейства.

  Також Тетяна Слюз обговорила функціонування єдиного казначейського рахунку, відшкодування ПДВ тощо з керівництвом Івано-Франківської області, а з місцевими казначеями проекти розвитку діяльності Служби.

  Програма робочої поїздки Голови Казначейства до Івано–Франківська завершилась її участю у прямому ефірі та обласному телебаченні «Галичина». У програмі «Про головне в деталях» Тетяна Слюз розповіла про робочі будні Казначейства, завдання і виклики з якими щоденно стикаються казначеї, про досягнення служби та нові проекти, що найближчим часом будуть впроваджені у життя.