• In English
 • Геннадій Зубко: Завдання місцевого самоврядування - задіяти повноваження ДАБІ в інтересах людей
  опубліковано 05 квітня 2017 року о 16:11

  Ми робимо серйозні кроки в дерегуляції будівництва. Прийнято закон 1817, який формує чесні й прозорі умови для ведення містобудівної діяльності. Це фактично реформа, що охопить більше 80% галузі. Будівельні ліцензії стають безстроковими, зменшено удвічі терміни опрацювання проектів будівельних норм. Замість дозвільної декларації запровадили процедуру будівництва за повідомленням. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час зустрічі з мерами міст.

  «Ми крок за кроком усуваємо перешкоди у веденні будівельного бізнесу. Зокрема, прийнято законопроект 5587, який поліпшує умови ведення будівельного бізнесу в Україні та скорочує кількість дозвільних процедур і терміни,  які знадобляться забудовнику для їх проходження. Розробили план змін до 27 ДБН, які 25 років були розплідником корупції та зловживань. Беріть і користуйтесь цими напрацюваннями», - наголосив Геннадій Зубко.

  Також Уряд удвічі зменшив терміни опрацювання проектів будівельних норм. І це є черговим кроком до прозорого затвердження проектної документації. Прибрано бар’єри, що провокували бізнес на корупцію.

  «Розумне використання цих можливостей зменшить корупційні ризики і змінить життя на краще. Люди мусять вимагати від своїх очільників відповідальності і підзвітності. Наше, завдання - задіяти повноваження ДАБІ в інтересах людей», - підкреслив Віце-прем’єр.