• In English
 • З початку 2017 року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання 1079 проектів землеустрою
  опубліковано 05 квітня 2017 року о 09:43

  З початку 2017 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання з інших областей 1079 проектів землеустрою.

  На сьогодні експертами Закарпатської області опрацьовано 976 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки. З них 532 проекти погоджено позитивно, 444 роботи отримали негативні висновки, та 103 проекти знаходяться на розгляді.

  Територіальними органами Держгеокадастру Закарпатської області направлено на погодження до інших областей  615 проектів землеустрою. З них вже опрацьовано 486 проектів, з яких 283 роботи оцінено позитивно, 203 проекти отримали негативні висновки та 129 робіт знаходяться на розгляді.

  Всього на Закарпатті працюють 14 кваліфікованих експертів, які надають висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки з дотриманням вимог Земельного кодексу України у визначені терміни.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.