• In English
 • Володимир Гройсман подав електронну декларацію за 2016 рік
  опубліковано 30 березня 2017 року о 23:09

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках виконання вимог законодавства подав електронну декларацію  за 2016 рік.

  Згідно з декларацією, заробітна плата Володимира Гройсмана у 2016 році склала 281 тис. грн. Його дохід включає також проценти по депозитах, розміщених в українських банках, в розмірі 154 тис. грн.

  Переважна частина доходу Прем’єр-міністра України за 2016 рік отримана внаслідок відчуження належного йому автомобіля та земельної ділянки, сформованої в результаті поділу ділянки, раніше вказаної у електронній декларації Володимира Гройсмана за 2015 рік. Від зазначених операцій очільником Уряду отримано 11,130 млн грн. Додатково від здачі в оренду належних Володимиру Гройсману об’єктів нерухомого майна, які є у його власності вже багато років, надійшло 4,2 млн грн.

  З отриманих доходів Володимир Гройсман сплатив у минулому році більше 1,5 млн грн податків.

  Доходи дружини Прем’єр-міністра України за 2016 рік склали 1,625 млн грн, з яких 1,4 млн грн. – доходи від ведення Оленою Гройсман підприємницької діяльності.

  У 2016 році подружжям Гройсман не придбавалися об’єкти нерухомого майна, рухоме майно та нематеріальні активи, декларування яких є обов’язковим за законодавством України.

  Отримані в цьому році доходи і більшу частину задекларованої раніше готівки Володимир Гройсман і його родина, згідно з поданою декларацією, розмістили на рахунках в українських банківських установах.