• In English
 • Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Міністром оборони Грузії
  опубліковано 30 березня 2017 року о 19:34

  Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Міністром оборони Грузії Лєваном Ізорія. Співрозмовники позитивно оцінили існуючий рівень співпраці між Україною та Грузією у воєнній сфері, обмінялись думками щодо потенційних можливостей посилення двостороннього співробітництва, насамперед, у контексті реалізації пріоритетних напрямів роботи оборонних відомств щодо інтеграції до євроатлантичного простору.

  Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала грузинській делегації за допомогу у реабілітації українських військовослужбовців, які отримали бойові поранення, у спеціалізованому Центрі психологічної реабілітації Збройних Сил Грузії (м.Церовані).

  У свою чергу, Лєван Ізорія висловив зацікавлення в обміні бойовим досвідом військовослужбовців Збройних Сил, які щодня протистоять російській агресії на Сході України, та нагадав, що наші країни мають багато спільного у боротьбі за незалежність та цілісність державних кордонів.

  У рамках обговорення питань співробітництва України і Грузії з Північноатлантичним Альянсом, Лєван Ізорія нагадав про Спільний тренувальний і оціночний центр Грузії-НАТО і зазначив, що поточна реформа в його відомстві націлена на підвищення обороноздатності Збройних Сил країни, формування сучасних, стійких і сумісних із НАТО сил.

  Віце-прем’єр-міністр окреслила також головні проблеми, з якими наразі зіштовхується Україна в питаннях гендерної рівності в оборонній сфері, та досягла принципової згоди на підтримку Грузинської Сторони у цьому питанні.