• In English
 • Віктор Іванкевич: Новий Трудовий кодекс передбачає механізми захисту законного права працівників на своєчасну оплату праці
  опубліковано 30 березня 2017 року о 18:15

  Про це державний секретар Міністерства соціальної політики повідомив 29 березня під час зустрічі з делегацією Міжнародної організації праці.

  Сторони обговорили нагальні питання, які стосуються трудової сфери, та приділили особливу увагу проблемі заборгованості виплат заробітних плат.

  «Хочу поінформувати, що на сьогодні Міністерство соціальної політики докладає усіх зусиль для вирішення проблеми заборгованості зарплат та забезпечення законних прав робітників», – заявив Віктор Іванкевич.

  За його словами, новий Трудовий кодекс, який сьогодні готується до другого читання у Верховній Раді, містить норми, які покликані запобігати утворенню заборгованості по зарплаті.

  «Під час підготовки Трудового кодексу ми заклали в його текст норми, які надають законні можливості працівникам відстоювати свої права на справедливу та своєчасну оплату праці. Крім того, наші фахівці разом із науковцями працюють над створенням додаткових інструментів, які убезпечуватимуть працівників від фінансових втрат у випадку банкрутства підприємства», – повідомив державний секретар Мінсоцполітики.