• In English
 • У 2017 році експерти Житомирщини опрацювали за принципом екстериторіальності майже дві тисячі проектів землеустрою
  опубліковано 30 березня 2017 року о 10:18

  З початку 2017 року експерти органів Держгеокадастру Житомирської області прийняли до опрацювання 2174 проекти землеустрою з інших областей України, які надійшли на погодження за принципом екстериторіальності. З них опрацьовано 1970 робіт, або 91% від загальної кількості. На розгляді перебувають ще 204 проекти.

  Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Житомирському районі – 351, в Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області – 293, а також експерти у Новоград-Волинському районі Житомирської області – 201 проект.

  Загалом з початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами землевпорядної служби Житомирщини прийнято до опрацювання з інших областей 2840 проектів землеустрою. З них на сьогодні опрацьовано 2636 проектів. Фахівцями Держгеокадастру  Житомирської області направлено на погодження до інших областей 1918 проектів землеустрою, з них опрацьовано 1866 проектів.

  Всього на Житомирщині працюють 22 кваліфіковані експерти, які надають висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки з дотриманням вимог Земельного кодексу України у визначені терміни.

   

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.