• In English
 • Павло Петренко відвідав Одеську область
  опубліковано 27 березня 2017 року о 20:01

  У ході робочої поїздки Міністр юстиції Павло Петренко побував в Одеському міському пологовому будинку № 5, де вручив батькам 2 малюків свідоцтва про народження, документи про проведення реєстрації місця проживання новонароджених, а також картки, на які батьки отримуватимуть допомогу від держави при народженні малюка.

  «Ми поставили перед собою мету зробити так, щоб батьки більше не ходили по жодних бюрократичних кабінетах, аби зібрати всі необхідні папери, пов’язані з народженням дитини. Минулого року ми запустили проект з видачі свідоцтв у пологових. З початку цього року ми активно запроваджуємо по всій Україні послугу з реєстрації місця проживання дитини, не покидаючи медичного закладу. А сьогодні в Одесі ми фактично дали старт ще одній ініціативі – оформленню паперів, необхідних для отримання державної допомоги при народженні дитини», - наголосив очільник Мін’юсту.

  За його словами, ця ініціатива з часом також має стати доступною в усіх пологових будинках України. Таким чином, наші громадяни будуть забезпечені повним спектром послуг, не покидаючи медичних установ.

  Павло Петренко також дав старт реалізації проекту «Шлюб за добу» в Одеському театрі опери та балету, де сьогодні одружилися 2 пари.

  «Одеський оперний театр є справжньою перлиною архітектури не лише Одеси, а й всієї України. Про одруження в театрі говорили вже давно, адже це одна з найкрасивіших локацій міста. Сюди завжди приїжджало багато пар після розпису, щоб зробити весільні фотографії на фоні театру. Тепер закохані можуть не лише сфотографуватися поруч з театром, а й провести церемонію серед його інтер’єрів», - зауважив Міністр юстиції.

  Він нагадав, що це вже друга локація в Одесі, де можна взяти шлюб за спрощеною процедурою. З моменту запуску проекту в місті в його рамках зареєстровано 1 177 шлюбів. 

  Міністр юстиції також відвідав місцевий госпіталь, де поспілкувався із захисниками України, які отримали поранення у зоні проведення АТО.

  «Я дав доручення, щоб вже з наступного тижня у цьому госпіталі запрацювала мобільна група юристів, які надаватимуть правові консультації та адвокатський захист  військовослужбовцям, які через отримані травми не можуть самостійно піти до наших центрів чи бюро правової допомоги», - сказав Павло Петренко.

  Очільник Мін’юсту передав військовим 56-ої окремої мотопіхотної бригади автомобіль Land Rover, який був переданий СЕТАМ - системою електронних торгів арештованим майном. 

  «Загалом Мін'юстом за 3 роки було передано близько 30 тисяч одиниць різного роду майна, починаючи від автомобілів і закінчуючи теплим одягом, палатками і спальними мішками. Сподіваюся, всі ці речі допомагають нашим військовим», - зазначив він.

  Міністр юстиції також проінспектував роботу Першого центру з надання безоплатної вторинної правової  допомоги в Одеській області, де провів особистий прийом громадян.

  Окрім цього, в рамках поїздки до Одеси Павло Петренко зустрівся зі старшокласниками одеських шкіл, які брали участь у правовому брейн-рингу «Конституція України на захисті моїх прав», та студентами Одеської юридичної академії. Міністр запросив майбутніх юристів пройти стажування в органах юстиції та центрах безоплатної правової допомоги.