• In English
 • МВС: Запущено сервіс перевірки легітимності довідок про несудимість
  опубліковано 27 березня 2017 року о 18:11

  Відтепер на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України за посиланням  можна перевірити легітимність довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. За допомогою сервісу можна перевірити довідки видані не пізніше 1 лютого 2017 року.

  Нагадаємо, що з 1 лютого територіальні сервісні центри МВС по всій Україні почали видавати довідки про відсутність судимості. Замовити довідку можна з вівторка по суботу, у зручний час з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації.

  Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці.

  Для отримання Довідки про несудимість:

  потрібно звернутися до зручного за місцем розташуванням територіального сервісного центру МВС (адреси на сайті hsc.gov.ua );

  заявник під час подання запиту пред’являє посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надає його копію.

  Термін дії довідки не визначається, так як вона надається станом на дату здійснення перевірки.

  Надання довідки здійснюється безкоштовно в строк до 30 календарних днів з дня надходження запиту.

  Для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працюють сайт hsc.gov.ua, фейсбук-сторінка та телефон для довідок (044) 290-19-88.