• In English
 • Експерти ЄС TWINING-проекту досліджували та аналізували систему прикордонного контролю
  опубліковано 26 березня 2017 року о 11:23

  Протягом тижня в Адміністрації Державної прикордонної служби України, в рамках першого компоненту проекту Twinning «Підтримка Державної прикордонної служби України у подальшому запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами, зокрема у сфері перевірки документів та виявлення викрадених автомобілів», тривала робота групи експертів Європейського Союзу з прикордонних відомств Федеративної Республіки Німеччина, Республіки Польща та Литовської Республіки.

  Основна увага європейських експертів була зосереджена на практичній імплементації в Україні оновленої версії спільної інтегрованої моделі аналізу ризиків держав  – членів Європейського Союзу (Common Integrated Risk Analysis Model – CIRAM версія 2.0).

  Корисним стало проведення спеціалізованого семінару із застосування на практиці методів аналізу ризиків з оцінки реальної ситуації на державному кордоні та її впливу на безпекове середовище.

  До заходу, крім офіцерів Адміністрації Держприкордонслужби, були залучені аналітики Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», Львівського прикордонного загону та Південного регіонального управління.

  Очікується, що за результатами комплексного аналізу ризиків європейські експерти запропонують дієві механізми із вдосконалення прикордонної безпеки та зокрема – відомчої системи аналізу ризиків з огляду на стандарти Європейського Союзу.