• In English
 • Україна надала державам ОБСЄ щорічну обмінну інформацію відповідно до Віденського Документа 2011 року
  опубліковано 24 березня 2017 року о 16:47

  Україна надала державам-учасницям ОБСЄ «Щорічну обмінну інформацію про планування у галузі оборони на 2017 рік» відповідно до Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки.

  Як повідомляє Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України, цей документ був розроблений спільно із структурними підрозділами Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України та переданий всім залученим країнам з використанням офіційної мережі зв’язку ОБСЄ.

  «Таким чином, Україна ще раз підтверджує, що у повному обсязі виконує свої міжнародні зобов’язання у галузі контролю над звичайним озброєнням», – йдеться в інформації Управління верифікації ЗС України.

  Українські верифікатори нагадали також, що держави-учасниці ОБСЄ щорічно обмінюються інформацією з метою забезпечення прозорості намірів кожної держави у середньостроковій та довгостроковій перспективі щодо чисельності, структури, підготовки та оснащення збройних сил, а також щодо змісту оборонної політики та реалізації відповідних доктрин, включаючи прийняття бюджетів у галузі оборони.

  Відповідно до ВД 2011, зазначений документ надається державам-учасницям ОБСЄ не пізніше, ніж через три місяці після прийняття Державного бюджету України.