• In English
 • В Угорщині представлять українську продукцію під час бізнес-форуму
  опубліковано 24 березня 2017 року о 14:54

  21 квітня відбудеться українсько-угорський аграрний бізнес-форум, в рамках якого проходитиме виставка українських та угорських підприємств. Заходи відбудуться у м. Кішварда (Угорщина) при підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства землеробства Угорщини, Міністерства національного розвитку Угорщини та Посольства України в Угорщині. Участь у форумі та виставцібезкоштовна.

  Співорганізаторами заходу виступають ВГО «Українська аграрна конфедерація», ICC Ukraine, Угорсько-українська ТПП, Національна аграрна палата Угорщини та мерія міста Кішварда.

  Бізнес-форум охопить такі галузі економіки як сільське господарство, харчова промисловість та виноробство.

  Участь у заході візьмуть представники профільних відомств України та Угорщини, аграрного бізнесу, експерти, дистриб’ютори та представники торговельних мереж, які зможуть надати відповідну консультативну інформацію щодо можливості виходу продукції українських компаній у торговельні мережі.

  Початок заходу запланований на 10:00 за центральноєвропейським часом. Місце проведення заходу – Театр-дім мистецтв міста Кішварада (Kisvárdai Várszínház és Művészetek Háza, 4600 Kisvárda, Flórián tér 20., http://szinhaz.w3h.hu/).

  До участі запрошуються усі бажаючі. Звертаємо Вашу увагу, що через обмеженість кількості виставочних стендів (25-30 для української сторони) вони бронюватимуться відповідно до надходжень підтверджень від компаній.

  У разі зацікавленості у заході, з метою забезпечення відповідних угорських партнерів та організації можливих зустрічей В2В, просимо заповнити опитувальник (opituvalynik.doc).

  З додаткових питань, а також щодо реєстрації необхідно звертатись до відповідальних співробітників Посольства України в Угорщині: Александров Сергій - +36-30-720-66-50 (VIBER, WhatsApp), serhii.aleksandrov@mfa.gov.ua, Керничний Юрій - :+36-30-194-38-60 (VIBER, WhatsApp), yurii.kernychnyi@mfa.gov.ua.