• In English
 • "Нове обличчя кордону". Під час конкурсу відберуть близько 800 кандидатів до реформованих підрозділів
  опубліковано 22 березня 2017 року о 11:24

  У найближчі дні в Державній прикордонній службі України розпочнеться черговий етап набору в рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону».

  Нинішній відбір проводитиметься до підрозділів Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» та відділу прикордонної служби «Краківець» Мостиського загону.

  Для прозорості та неупередженості партнерами нинішнього етапу проекту виступають Посольство США в Україні та Міжнародна організація з міграції.

  Загалом планується відібрати близько 800 осіб, більшість з яких саме з числа цивільної молоді.

  Державна прикордонна служба України запрошує громадян, які бажають проходити службу в реформованих прикордонних підрозділах, активно долучатися до конкурсу. «Саме Ви своєю щоденною роботою спроможні стати новою формацією прикордонників та обличчям кордону», - йдеться у зверненні до громадян.

  Нагадаємо, під час першого етапу конкурсу, що проходив у середині 2015 року, відбір відбувався виключно серед діючих прикордонників. З 400 кандидатів конкурсною комісією тоді були відібрані 160 військовослужбовців, які в даний час проходять службу в аеропортах «Київ» та «Гостомель».