• In English
 • Фахівці Міністерства закордонних справ Великої Британії ознайомилися з ходом реформ в енергетиці України
  опубліковано 17 березня 2017 року о 19:38

  Сьогодні, 17 березня, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела робочу зустріч із фахівцями з питань енергетики Міністерства закордонних справ Великої Британії.

  Під час зустрічі Наталія Бойко поінформувала про реформування української енергетики, зокрема газового ринку, та здійснення  транзиту газу територією України.

  Також було обговорено ініціативи, спрямовані на розвиток відновлювальних джерел енергії та можливості співпраці для посилення енергетичної безпеки

  У ході зустрічі Наталія Бойко розповіла про стан підготовки Енергетичної стратегії України до 2035 року. Наголосила, що документ враховує можливості енергосистеми та прогнози споживання електроенергії, а також повідомила про терміни підготовки фінальної версії Стратегії.

  Крім того, Наталія Бойко обговорила з британськими колегами питання блокади постачання вугілля з непідконтрольної території та заходи Міненерговугілля щодо збалансування роботи енергосистеми України.  Наталія Бойко зауважила, що Україна потребує підтримка міжнародної спільноти та  залучення міжнародних інвесторів в енергетичний сектор економіки.