• In English
 • Ігор Жданов зустрівся з українськими учасниками Корабля молодих лідерів світу
  опубліковано 17 березня 2017 року о 15:04

  17 березня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся з членами української делегації, які цього року вперше брали участь у програмі “Корабель молодих лідерів світу” Уряду Японії.

  Молоді лідери розповіли про свою участь у програмі, різноманітні заходи, якими були насичені 45 днів перебування на Кораблі, зустрічі з іноземними високопосадовцями тощо. Українці підготували чотири презентації про нашу країну, в яких показали нашу культуру, історію, поточну ситуацію в країні, та освітні семінари, зокрема, про гібридну війну.

  Міністр подякував юнакам і дівчатам за гідне представлення України на міжнародному рівні. “Ви донесли до молоді з багатьох країн світу правдиву інформацію про Україну, зруйнували багато міфів про наш народ”, - зазначив Ігор Жданов.

  “Особливо вдячний учасникам за те, що ви розповіли правду про російську агресію в Україні.  Донесли до молодих активістів з інших країн заклик про важливість об'єднання цивілізованої світової спільноти навколо дотримання норм міжнародного права, суверенітету й територіальної цілісності України”, - додав Міністр.

  Ігор Жданов побажав молодим українським лідерам втілити у життя нові знання й досвід, отримані завдяки участі у Програмі, та досягти подальших успіхів, як на професійних теренах, так і у громадському житті.

  За активну участь у житті країни та її промоцію у світі подякував членам делегації і заступник Міністра Олександр Ярема, який закликав до подальшої плідної співпраці з Міністерством.

  Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан урочисто вручив учасникам Програми Сертифікати від Генеральної дирекції офісу з питань молоді Уряду Японії. Микола Мовчан запропонував учасникам деякі напрями подальшого використання отриманого досвіду, зокрема, по лінії ГУАМ та ЮНЕСКО.

  У свою чергу члени молодіжної делегації повідомили, що вже створили Асоціацію випускників SWY та саме у ці дні зустрічають колегу з Канади, з яким провели 45 днів на Кораблі та котрий на власні очі приїхав відкрити для себе Україну.

  Нагадаємо, у 2017 році українська делегація вперше брала участь у Всесвітній молодіжній програмі «Корабель молодих лідерів світу» (Ship for World Youth Program), що проходить під егідою Уряду Японії.

  Основною метою Всесвітньої молодіжної програми цього року стало сприяння взаєморозумінню та дружбі між молоддю різних країн світу, розвиток міжнародного співробітництва, а також можливість для молодих людей показати лідерство в різних сферах міжнародних відносин.

  Загалом учасниками програми були 120 представників Японії та 120 представників інших десяти країн віком до 30 років, а саме по 12 осіб від  Федеративної Республіки Бразилія, Канади, Індії, Нової Зеландії, України, Республіки Коста-Ріка, Арабської Республіки Єгипет, Республіки Фіджі, Республіки Кенія та Королівства Тонга.