• In English
 • Новий рибпатруль стартував ще в одній області
  опубліковано 17 березня 2017 року о 14:17

  До п’яти областей, де вже працює рибоохоронний патруль, приєдналася Дніпропетровщина.  14 березня у Дніпрі вперше почав діяти новий патруль. 

  До патруля в Дніпропетровській області було набрано 16 патрульних на основі відкритих кадрових конкурсів із залученням громадськості. З 20 лютого по 3 березня патрульні проходили навчання у Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБІП) та стажування у Київського рибного патруля. Впродовж 2017 року патруль отримає сучасну техніку – човни, автівки, прилади нічного бачення.

  Вже на наступний день після старту роботи, 15 березня, нові «рибокопи» зафіксували перше порушення правил рибальства у затоці Калоша, Дніпровського водосховища. Чотири особи здійснювали вилов риби забороненим знаряддям лову, яке було вилучено. За зафіксованим порушенням було складено протокол і надіслано до районного суду.

  Нагадаємо, новий рибоохоронний патруль вже працює на території Київщини, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської та Харківської областей. Заплановано запуск ще в 15 областях України.

  Рибоохоронний патруль створено замість ліквідованих органів рибоохорони, що були об’єктом численних нарікань з боку рибалок та підприємців галузі.