• In English
 • На Київщині розпочали реалізацію проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України"
  опубліковано 16 березня 2017 року о 18:29

  Відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи з координування і контролю за реалізацією проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» на Київщині.

  На заході було офіційно представлено початок реалізації проекту, який передбачає впровадження деінституціалізації догляду дітей на базі пілотної Київської області. Також учасники зібрання обговорили план дій та основні завдання з реалізації проекту й запросили до активної співпраці громадські організації та експертів, що працюють у сфері захисту прав дитини.

  Директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Мінсоцполітики Руслан Колбаса наголосив, що основна мета проекту - це забезпечення права дитини на виховання у сім’ї і виведення дітей з інтернатних закладів Київської області, влаштування їх до сімейних форм виховання або реінтеграція у рідні сім’ї.

  Для досягнення цієї цілі, за словами представника Міністерства, планується за підтримки проекту скласти регіональний план реформування інтернатних закладів, забезпечити трансформацію не менше 8 інтернатних закладів та розвинути соціальні послуги в громадах Київської області для задоволення потреб дітей та сімей з дітьми з метою попередження соціального сирітства.